Kariyer

Makro Çatı kariyer
Makro Çatı

Kariyer

İş başvurlarınızı info@makrocati.com adresine gönderebilirsiniz. Lütfen başvurularınızı bir Word Dökümanı yada Acrobat Reader dosyası (PDF) olarak eke ekleyiniz. Not: Vesikalık Fotoğrafı olmayan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Makro Çatı daha kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler üretebilmek için son teknolojileri takip edip makine parkına sürekli yenilerini ekleyen bir hizmet anlayışına sahiptir. Daima ileriye dönük hedefleri ve müşteri odaklı çalışma sistemiyle Kenet Çatı Sistemlerina yeni bir soluk getirmiştir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme

Firmamızın seçme yerleştirme süreci, personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere fırsat eşitliği ilkesiyle yürütülür. İnternet sitemizden direk başvurular, internet ve gazete ilanları, kariyer günleri, danışman firmalar vb. bir çok özgeçmiş temin etme alternatifi vardır. Başvurular, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik testleri gibi bilimsel ve modern seçme metodlarından yararlanılarak değerlendirilir.

   
genç yalıtım insan kaynakları